شرکت مهندسي و بازرگاني نشاط آبي دريا


شرکت نشاط آبي دريا (سهامي خاص) در سال 1378 به شماره ثبت 1983تاسيس و در زمينه، بازرگاني، حمل و نقل (ريلي، جاده اي و دريايي)، خدمات گمرکي، بندري، تخليه و بارگيري فعاليت دارد. اين شرکت با بهره گيري از کادر مجرب و بهره مندي از تجارب سالها فعاليت خود و شرکتهاي زير مجموعه در خصوص طرح هاي ملي گام هاي اساسي و قابل توجه اي برداشته است. دفتر مرکزي اين شرکت در تهران قرار دارد و در حال حاضر در بنادر مختلف از جمله: بندر عباس، بندرامام، چابهار، خرمشهر، نوشهر، اميرآباد و آبادان فعاليت دارد. اين شرکت با بهره گيري از دانش نيروهاي نخبه ملي که اغلب در رشته هاي مهندسي طراحي، توليد ومهندسي الکترونيک (IT ) تحصيل کرده اند و بر اساس نياز هاي کشور جهت ارتباط مستقيم صاحبان کالا به رانندگان ناوگان حمل و نقل و حذف هزينه هاي اضافي احتمالي حمل بار و کاهش ترافيک جاده اي و نيز کاهش آلودگي هاي زيست محيطي و ارائه خدمات رفاهي به ناوگان حمل و نقل فعال و افزایش درآمد رانندگان در سطح کشور اقدام به طراحي سامانه الکترونيکي نشاط آنلاين نموده است. شرکت نشاط آبي دريا در خصوص بارگيري مواد معدني و کاهش آلودگي محيط زيست و بهره وري بيشتر جهت ارتقاء سطح کمي و کيفي بارگيري مواد معدني و رضايت مندي صاحبان کالا و تجار و سازمان بنادر و دريانوردي اقدام به طراحي و ساخت دستگاه استيل شوت بکس، هيدروليکي و مکانيکي و شيب لودر نموده است.

نشاط آنلاين


شرکت نشاط آبي دريا به همت جمعي از متخصصين حوزه حمل و نقل کشور، مارکتينگ و فناوري اطلاعات سامانه نشاط آنلاين را راه اندازي نموده. اين سامانه خود داراي زير مجمو عه هايي با اهداف متفاوت شامل: سامانه هاي نشاط بار، نشاط پايش، نشاط کارت و نشاط پوشش است و در آينده اي نزديک اقدام به راه اندازي سامانه هاي نشاط فود، نشاط کار، نشاط سرويس، نشاط استور، نشاط استوک، نشاط درمان و نشاط بندر مي نمايد.

نشاط بار


سامانه نشاط آنلاين به همت جمعي از متخصصين حوزه حمل و نقل کشوري، مارکتينگ و فناوري اطلاعات اقدام به راه اندازي سامانه ملي الکترونيک بازرگاني و حمل و نقل آنلاين با نام نشاط بار که شامل حمل و نقل جاده اي، ريلي، دريايي و همچنين بازرگاني داخلي و خارجي می باشد نموده است، لذا صاحبان بار مي توانند با عضويت در سامانه و نصب اپليکيشن هاي اندرويد و IOS و يا وبسايت www.nashatonline.com مراجعه و درخواست حمل کالا را ثبت کرده تا سريعترين و مناسب ترين وسيله حمل بار مطابق نيازشان در اسرع وقت معرفي گردد. از مزاياي اين سامانه ميتوان به صرفه جويي در زمان، هزينه و سوخت، کاهش استهلاک وسايل نقليه، استفاده بازرگانان داخلي و خارجي از قسمت بازرگاني و حذف واسطه ها، افزايش درآمد تمامي استفاده کنندگان، ارائه آخرين اخبار در حوزه حمل و نقل، بازرگاني داخلي و خارجي و... اشاره کرد.

 

برخی از مزایای اصلی این سامانه عبارتند از :

 1. دسترسی آسان صاحبان ناوگان و کامیون های خود مالک در هر ساعتی از شبانه روز و در هر نقطه ای از کشور به بار به صورت آنلاین
 2. افزایش درآمد صاحبان ناوگان حمل و نقل و کامیون های خود مالک از طریق برنامه ریزی برای بار برگشت
 3. کاهش مصرف سوخت و کاهش آلودگی زیست محیطی و جلو گیری از استهلاک زودرس خودروها با حذف ترددهای بی مورد و طولانی برای باریابی
 4. استفاده از کارت تخفیف نشاط بار در هتل ها ، تعمیرگاه ها ، رستوران ها ، فروشگاه ها ، انواع خدمات بیمه
 1. استفاده از خدمات بانکی در کیف پول الکترونیکی داخل اپلیکیشن
 2. خدمات مربوط به تامین بار برای کلیه حمل و نقل های ریلی و اجاره ناوگان ریلی برای صاحبان کالا
 3. ارائه خدمات ترخیص ، بار اندازی ، تهیه انبار ، بارگیری کشتی ، بارگیری واگن ، اجاره و یا چارتر کشتی ، اجاره انواع واگن ، دپو سازی و ارایه انواع خدمات بیمه ای
 4. ارائه آخرین اخبار و اطلاعات در حوزه حمل و نقل به استفاده کنندگان از سامانه
 5. ثبت آنلاین بار توسط صاحبان کالا در سامانه و درخواست حمل بار در کوتاه ترین زمان ممکن
 6. تامین کالا های مورد نیاز عمده فروشان با قیمت مناسب بصورت مستقیم از تولید کنندگان و حذف هزینه های مازاد و واسطه ها در قسمت بازرگانی سامانه و کمک به روند کاهش قیمت مواد مصرفی خانوادهای عزیز کشورمان .
 7. بهره مندی از کارت تخفیف سامانه نشاط آنلاین و استفاده از باشگاه مشتریان سامانه برای کلیه خانواده بزرگ رانندگان ، شرکت ها ، و موسسه های حمل و نقل و بازرگانان و صاحبان کالا و کلیه افراد حقیقی و حقوقی و مشاغلی که در این سامانه عضو شوند .
 8. خدمات اجتماعی و رفاهی پیش بینی شده در سامانه برای استفاده کنندگان از سامانه که در فاز های متعدد ، رونمایی و به بهربرداری خواهد رسید .
 9. پرداخت آنلاین کرایه رانندگان پس از تحویل کالا با همکاری بانک های طرف قرارداد
 10. صاحبان بار می توانند موقعیت بار خود را از زمان بارگیری تا تخلیه بصورت ماهواره ای روی نقشه رصد نمایند .
 11. امکان مشاهده قیمت حمل بار قبل از تکمیل سفارش
 12. ارائه خبرنامه الکترونیکی داخل سامانه که شامل اخبار آب و هوا و تمامی اخبار مربوط به حوزه های فعالیت سامانه به کلیه اعضاء بخصوص رانندگان عزیز و بازرگانها و شرکت های حمل و نقل
 13. ارائه ده ها خدمت دیگر که در اپلیکیشن قابل دریافت است و بخشی از آن نیز در آینده نزدیک فعال و رونمایی خواهد شد .

نشاط پایش


در سامانه نشاط آنلاين اقدام ديگري که صورت گرفته برنامه نشاط پايش مي باشد که شامل يک نرم افزار و يک سخت افزارنظارتي و امنيتي در چند مدل بنا به درخواست سفارش دهنده جهت خدمات دهي به خودروهاي سبک و سنگين شرکتهاي حمل و نقل مالک و يا خودروهاي خود مالک و يا سازمانها و نهادهاي داراي ناوگان حمل و نقل جاده اي مي باشد. در اين مجموعه پارامترهاي مختلفي از جمله رديابي وسيله نقليه،مشاهده راننده از طريق دوربين، سنسور سلامت راننده، دماي موتور، آلارمهاي مربوط به زمان سرويس وسيله نقليه و... در چند مدل دستگاه سخت افزاري که شامل مدل هاي ساده تا مدل هاي پيشرفته تري که شامل lcd در ابعاد مختلف و دوربين با کيفيت هاي مختلف مي باشد را طراحي و آماده خدمات دهي کرده است که بر اساس نوع تقاضاي شرکتها و يا خودروهاي خودمالک ارائه خدمات دهي و همکاري انجام خواهد پذيرفت.

نشاط کارت


سامانه آنلاين باشگاه مشتريان و کيف پول الکترونيکي، سامانه نشاط آنلاين مي باشد که افراد با عضويت در سامانه نشاط آنلاين در قسمت نشاط کارت مي توانند از خدمات بانکي آنلاين، مديريت تراکنش هاي مالي، خدمات پرداخت، استفاده از تخفيفات ويژه از فروشگاهها، هتل ها، رستورانها و مراکز تفريحي، موسسات فروش و سرويس خودرو و... به صورت آنلاين استفاده کنند که جامعه هدف ابتداء خانواده بزرگ رانندگان ، صاحبان کالا و بازرگانها و موسسه هاي حمل و نقل و خانواده هاي محترم آنها بوده و همچنين ساير اعضاء و هموطنان عزيزمان که در اين سامانه عضويت پيدا کرده اند مد نظر مي باشد.

نشاط سرويس


سامانه نشاط آنلاين مجموعه اي به نام نشاط سرويس را در راستاي تعمير و نگهداري و فروش قطعات و لوازم يدکي و جانبي خودروهاي سنگين و سبک را راه اندازي کرده که اعضاء و مشترکين مي توانند لوازم و قطعات با کيفيت مورد نياز خود را با قيمت مناسب از طريق مراجعه به سامانه خريداري نمايند و با شناسايي تعميرگاه هاي عضو سامانه از خدمات و تخفيفات محسوس آن برخوردار شوند واز طرفي کليه بنگاه ها و فروشگاه هاي قطعات وارائه کننده خدمات تعميرات و سرويس به خودروها مي توانند پس از احراز هويت و پذيرش شرايط در سامانه علاوه بر بهره مندي از خدمات به ديگر اعضاي اپليکيشن خدمات ارائه نمايند.


کادر مدیریت

مهندس پارسانژاد

مهندس صدرکریمی

3 رتبه برتر