دانلود بروشور

BROCHURE 01.pdf

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اطلاعیه های سایت باخبر شوید

رانندگان

قادر خواهند بود با عضویت در این سامانه و نصب اپلیکیشن نشاط بار بر روی تلفن همراه خود در هر ساعتی از شبانه روز و در هر منطقه ای از کشور نسبت به دریافت مستقیم بار با قیمت مصوب پایانه ها یا پیشنهادی از سوی صاحبان کالا در کوتاه ترین زمان ممکن در مسیرهای دلخواه انتخاب و جهت دریافت حواله اقدام نمایند .

صاحبان بار

صاحبان بار می توانند با عضویت در سامانه و نصب اپلیکیشن های اندروید و IOS ، درخواست حمل کالا را ثبت کرده تا سریع ترین و مناسب ترین وسیله حمل بار از نظر نرخ پیشنهادی و مطابق با نیازشان در اسرع وقت معرفی گردد . با ارتباط آنلاین قیمت مطلوب به صاحبان بار ، بارنامه قانونی از نزدیکترین شرکت حمل و نقل نماینده نشاط بار صادر و به صورت الکترونیک در اختیار صاحب بار قرار خواهد گرفت و کامیون جهت بارگیری به مبداء اعزام می گردد و همچنین صاحبان کالا با عضویت در این سامانه می توانند با تدابیر در نظر گرفته شده در اپلیکیشن ، از مبدأ تا مقصد کالای حمل شده خود را رصد کنند .

صاحبین و تولید کنندگان کالا

صاحبین و تولید کنندگان کالا در بخش بازرگانی این سامانه می توانند کالا و محصولات خود را به صورت مستقیم با حذف هزینه های مازاد و واسطه ها با قیمت مناسب به عمده فروشان و حتی خورده فروشان به فروش برسانند و در آینده نزدیک بازرگانی خارجی که طراحی شده است فعال خواهد شد .

3 رتبه برتر